Aan het woord: Myrthe, onze nieuwste collega

Afgelopen september startte Myrthe op de particuliere afdeling van Boidin Terneuzen. Na een aantal jaar werken in de zorg, besloot ze een nieuwe richting op te gaan. Hoe kijkt ze terug op de eerste maanden?

Nieuws
Datum: 09-02-2024

“Ik werk ondertussen al bijna een half jaar bij Boidin en ik heb het enorm naar mijn zin! Ik was al snel ingewerkt, haalde mijn WFT-diploma’s en kon zelfstandig gaan werken. Binnen ons team leren we van elkaar en kunnen we met moeilijke vraagstukken altijd bij elkaar terecht.

Ik werk 40 uur in de week en ben vooral veel bezig met klanten adviseren en risico’s indekken. In de spreekkamer, aan de telefoon of via de mail. Betalingen en facturen komen regelmatig aan bod. Elke dag maak ik verschillende offertes op en informeer ik de klant over de voorwaarden. Binnen ons team wisselen we af met de baliefunctie. De vele afwisseling houdt de uitdaging erin!

Tussendoor is er tijd voor een grapje of een praatje met collega’s. Dit zorgt voor een fijne sfeer. Iedereen is open en eerlijk.”

Is deze baan ook wat voor jou? We hebben nog een plek in ons team! Bekijk de vacature.